Kosmetologė ir estetikė, turinti medicininį išsilavinimą, diplomuota prestižiskiausiu pasaulyje grožio terapeuto CIDESCO diplomu, taip pat įgijusi INFA grožio estetiko diplomą, kuris suteikia teisę dirbti net 5 pasaulio kontinentuose. Nuo 2019m. bendradarbiauja kartu su gyd. dermatovenerologais ir plastikos chirurgais. Nuolat dalyvauja konferencijose, seminaruose, kelia kvalifikaciją.

Sigita pasakoja apie save:

,,Esu bendrosios praktikos slaugytoja ir kosmetologė. Mano praktika bei patirtis su oda prasidėjo dar paauglystėje, bet galutinai norą dirbti šioje srityje uždegė darbas dermatologijos ir estetikos klinikoje. Taigi, darbinėje praktikoje skaičiuoju jau 6 metus. Dirbau ne tik su veido procedūromis, asistavau plastinėse operacijose, estetinėse procedūrose, dirbau su įvairiais aparatais ir lazeriais. Gausybės darbų sukūryje galiausiai išgryninau savo darbo specifiką ir norą padėti žmonėms.

Šiai dienai dirbu kaip profesionali kosmetologė su medicininiu išsilavinimu. Pastarasis šioje srityje yra kompetencijų kokybės užtikrinimas.”

  1. Profesionalus odos problemų sprendimas
  2. Asmeninės konsultacijos, individualūs planai
  3. Bendradarbiauja su garsiausiais ir geriausiais kosmetikos gamintojais: FILLMED, pHformula, Alumier MD ir kt.

+37060562282 Kosmetologė Sigita Bernatavičienė