Ilgalaikio makiažo specialistė Patricija vadovaujasi dabartine estetikos samprata – skatinančia puoselėti natūralumą ir subtilumą.

Baigusi mokymus Londone, vienoje iš labiausiai pasaulyje pripažintų permanentinio makiažo akademijų – “Phi Academy” bei toliau nuolat tobulinanti savo žinias tiek Lietuvoje tiek Užsienyje kartu su aukščiausio lygio meistrais.

Turinti 5 metų patirtį, Patricija ištobulino ir sukūrė savo itin natūraliai atrodančio ilgalaikio makiažo techniką – ” NATURAL BROWS”, tai ilgalaikis makiažas atrodantis itin realistiškai ir atkūriantis natūralių plaukelių efektą. Taip pat Patricija atlieka lūpų bei antakių ilgalaikio makiažo procedūras įvairiomis technikomis pagal kliento individualius pageidavimus. Specialistei begalo svarbu darbo bei produktų su kuriais dirbama kokybė, tad visi pigmentai yra veganiški, savo sudėtyje neturintys geležies oksido, sunkiųjų metalų ir yra pagaminti Vokietijoje ar Austrijoje. Šie pigmentai tinka net itin alergiškos odos savininkėms. Savo praktikoje, Patricija sutinka begalo daug moterų , kurios skeptiškai žiūri į ilgalaikio makiažo procedūras dėl seniau tarp moterų vyraujančių permanentinio makiažo tendencijų ( ryškūs, platūs ir ne subtiliai atrodantys rezultatai ) , tad meistrė mielai kviečia konsultacijai, jog išsklaidyti visus mitus bei kliento baimes, juk ilgalaikis makiažas gali būti vos pastebimas ir begalo estetiškas!

37060562282 Ilgalaikio makiažo specialistė Patricija
Skopaitė

https://www.treatwell.lt/salonas/skin-boutique-linkmenu-19/